07 Ocak Cum

|

Marmara Üni. Hukuk Fak. Konferans Salonu

BussInspiration Uluslararası Konferans

Saat ve Yer

07 Oca 11:00 – 15:30

Marmara Üni. Hukuk Fak. Konferans Salonu, Eğitim, Fahrettin Kerim Gökay Cd., 34722 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

Uluslararası Projeler Komitesi olarak ekipçe “farklı bak, farklı düşün” sloganıyla çıktığımız bu yolda öğrencilerle dünya devi şirketlerini bir araya getirerek uluslararası şirketlerin şirket işleyişini, çalışanların çalışma koşullarını okulumuzda fiziksel olarak tecrübe etmeyi; yurt dışında kariyer sahibi iş insanlarının, öğrencilere deneyimlerini dinleyerek, katılımcılarımıza dopdolu bir gün gecirmeyi hedefliyoruz . Yurt dışı bağlantılarımızı güçlendireceğimiz bu etkinliğimizde öğrencilerin yurt dışındaki kariyer hedeflerinde onlara ilham kaynağı olmuş olmayı amaçlıyoruz.

Konuşmacılarımız:

·  Özlem Bulut

- Microsoft şirketinde Orta Doğu - Afrika Bölge Müdürü, CRO

· Anıl Demir

- Singapur Hava Yolları şirketinde Global Account Manager

· Dr.Berk Çağdaş

- Renault MAIS şirketinde CEO & Genel Müdür

· Mehmet Şevket Özdemir

- Boyner şirketinde E-Ticaret Direktörü

· Dr.Yılmaz Argüden

- Rothschild&Co ve ARGE Consulting şirketlerinin kurucusu

· Ebru Özlü Pelit

- The Walt Disney Company şirketinde Türkiye,Israil ve Yunanistan (TIG) Finans Direktörü, CFO

Çekilişler:

· Bravo Cowboy:  Etkinliğimize ürün desteği sağlayacak olan Bravo Cowboy firması katılımcılarımıza sosyal medya hesabımızdan çekiliş düzenleyerek 5 adet bez çanta hediye edecektir. 

· Oni The Saint: Etkinliğimize ürün desteği sağlayacak olan Oni The Saint firması katılımcılarımıza sosyal medya hesabımızdan çekiliş düzenleyerek iki adet hediye seti hediye edecektir.(Hediye seti bir kutu şeklinde olacaktır. Kutu içeriği t-shirt, maske ve kart şeklindedir.) 

· Kimyagerden Parfüm: Etkinliğimize ürün desteği sağlayacak olan Kimyagerden Parfüm firması katılımcılarımıza sosyal medya hesabımızdan çekiliş düzenleyerek 5 adet özel dolum hediye edecektir. 

· British Center:

Etkinliğimize çekiliş sponsoru olarak destek verecek olan British Center Dil Kursları, 1 kişiye %100 , 15 kişiye %50 eğitim bursu hediye edecektir. 

Stantlar:

· Haribo: Etkinliğimize ürün desteği sağlayacak olan Haribo firması katılımcılarımıza küçük paketlerde jelibon ikram edecektir.(200 küçük paket jelibon ile sınırlıdır.) 

· Nescafe: Etkinliğimize ürün desteği sağlayacak olan Nescafe firması katılımcılarımıza soğuk kahve ikram edecektir.(250 paket toz kahve ile sınırlıdır.) 

· Cosmed Cosmeceuticals: Etkinliğimize ürün desteği sağlayacak olan Cosmed Cosmeceuticals firması fuaye alanında stant desteği ile katılımcılarımıza defter ve kalem hediye edecektir. (200 adet defter ve 200 adet kalem ile sınırlıdır.) 

Etkinliğimiz tamamen ücretsiz olup dileyen tüm herkes katılım sağlayabilecektir!

Biletler

Fiyat

Adet

Toplam

 • BussInspiration

  TRY 0

  Bu bilet etkinlik girişini ve etkinlik fırsatlarından yararlanmanızı sağlar.

  TRY 0

  0

  TRY 0

Toplam

TRY 0

Bu Etkinliği Paylaş