20 Aralık Pzt

|

Marmara Üni. Hukuk Fak. Konferans Salonu

Çok Havalı!

Saat ve Yer

20 Ara 2021 11:30 – 13:30

Marmara Üni. Hukuk Fak. Konferans Salonu, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Göztepe Yerleşkesi, Eğitim, 34722 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

Çok Havalı! isimli sivil havacılık konferansında uluslararası sektörlerin en önemlilerinden biri olan havacılık sektörünün başarılı isimleriyle bir araya geleceğiz. Havacılığın uluslararası sektörlerdeki yerini, konuklarımızın havacılık sektöründe kazandıkları tecrübelerini, deneyimlerini ve ilham verici hayat hikayelerini konuşacağımız bir etkinlik bizleri bekliyor . Bu değerli sektörün öğrenciler tarafından bilinmeyen yönlerini bizlere ilham kaynağı olacak kişilerden dinleme fırsatı yakalamış olacağız.

Oturum Saatleri:

Bütün konuşmacılarımız tek bir oturumda olacaktır. Etkinlik saat aralığımız 11.30 ile 13.30 arasındadır.

Konuşmacı Bilgileri:

ÖZKAN UÇAK – Gökçen Havacılık / Uçuş İşletme Müdürü & Kaptan Pilot

VEDAT KILIÇ – Türk Hava Yolları / A330 Yardımcı Pilot

DR.ABDULLAH NERGİZ – Havayolu 101 / Baş Editör

Çekiliş ve Stantlar:

· Air Force Market

Etkinliğimize çekiliş sponsoru olarak destek verecek Air Force Market etkinliğe katılan bir kişiye 1 adet Askeri Pilot Montu hediye edecektir.

· PİN Soğuk Çay

Etkinliğimizde gıda sponsorumuz olan PİN Soğuk Çayları fuaye alanımızda stant açacaktır ve içecek dağıtımı yapacaktır.(200 adet soğuk çay ile sınırlıdır.)

· British Center Dil Kursları

Etkinliğimize çekiliş sponsoru olarak destek verecek olan British Center Dil Kursları, 1 kişiye %100 , 15 kişiye %50 eğitim bursu hediye edecektir.

· BadBear

Etkinliğimize çekiliş sponsoru olarak destek verecek olan BadBear etkinliğe katılan arkadaşlarımız arasından çekilişle seçilecek 5 kişiye %25 indirim sağlayacak.

· Nescafe

Etkinliğimize ürün sponsoru olarak destek verecek olan Nescafe etkinliğin gerçekleşeceği fuaye alanında katılımcı arkadaşlarımıza kahve ikramı yapılacaktır. (250 stick kahve ile sınırlıdır.)

· Venga App

Etkinliğimize Medya Sponsoru olarak katılacak olan Venga App etkinliğimizin daha fazla öğrenciye ulaşabilmesi konusunda bizlere destek olacaktır.

· PepsiCo

Etkinliğimizin fuaye alanında ürün desteği sağlayacak olan PepsiCo katılımcılara 50 paket cips ikramı yapacaktır.

Etkinliğimiz Marmara Üniversitesi Göztepe Yerleşkesi Hukuk Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecektir.

Schedule


 • 2 saat

  Panel

Biletler

Fiyat

Adet

Toplam

 • Çok Havalı!

  TRY 0

  Bu bilet etkinlik girişi ve etkinliğin fırsatlarından yararlanmanı sağlar!

  TRY 0

  0

  TRY 0

Toplam

TRY 0

Bu Etkinliği Paylaş